(+48 22) 290 79 01 office@spectrumit.pl

ROZWIĄZANIA LENOVO

01

ThinkPad x1 Carbon

Najsmuklejsza seria laptopów ThinkPad łącząca wydajność, mobilność i długi czas pracy na baterii. Wbudowany modem LTE pozwala uzyskać dostęp sieci z dowolnego miejsca. Ekran w rozdzielczości 4K z technologią HDR, zapewni dużą przestrzeń roboczą oraz perfekcyjne kolory.

02

Notebooki biznesowe ThinkPad

Seria ThinkPad przez 28 lat obecności na rynku wypracowała sobie opinię solidnych i bezawaryjnych urządzeń zdolnych do pracy w każdych warunkach. W portfolio serii znaleźć można wydajne mobilne stacje robocze, lekkie laptopy do codziennych zadań oraz urządzenia konwertowalne..

03

Notebooki ThinkBook

Nowa seria w portfolio producenta dedykowana dla małych i średnich firm. Zaimplementowana technologia ThinkShield ułatwia proces ochrony danych przed nieautoryzowanym dostępem. Funkcja Rapid Charge umożliwia szybkie ładowanie urządzenia.

04

Monitory ThinkVision

W ofercie Lenovo znaleźć można monitory do wielu zastosowań. Wśród nowych cienko ramkowych modeli znajdziemy te przeznaczona do pracy biurowej jak i te przeznaczone do pracy z programami graficznymi. W portfolio producenta znajdują się modele wyposażone w port USB-C umożliwiają-cy przesyłanie obrazu z laptopa, jednocześnie ładując akumulator urządzenia.

05

Komputery i stacje robocze

W ofercie komputerów Lenovo znaleźć można zarówno małe, pasywnie chłodzone, ciche komputery, standardowe komputery w obudowie Tower z możliwością prostej rozbudowy i naprawy oraz potężne stacje robocze z kartami graficznymi NVIDIA Quadro.

06

ThinkSmart Hub 500

To kompleksowe rozwiązanie do sal konferencyjnych, umożliwiające prowadzenie spotkań online. Urządzenie można używać z Microsoft Teams lub Zoom Rooms. Do spotkań można dołączyć jednym kliknięciem bezp. z poziomu urządzenia. Podczas spotkań użytkownik ma pełną kontrolę nad treściami wyświetlanymi przez innych uczestników spotkania. Funkcjonalność urządzenia można rozszerzać przez dodatkowe akcesoria takie jak kamery lub zestaw mikrofonów.