(+48 22) 290 79 01 office@spectrumit.pl

microsoft surface

Poznaj nasze urządzenia

microsoft surface pro 7

Surface Pro to urządzenie łączące w sobie zalety laptopa i tabletu . Dzięki opcjonalnej klawiaturze Signature Type Cover i rysikowi Surface Pen sporządzanie notatek nigdy nie było tak proste. Wbudowany modem LTE zapewnia łączność z niezbędnymi danym niezależnie od miejsca użytkowania.

microsoft surface pro x

Surface Pro X jest narzędziem dla osób wymagających od komputera jeszcze większej możliwości. Dzięki masie 774 gramów oraz cienkiej obudowie zmieści się do każdej torby lub plecaka. W połączeniu z dodatkową klawiaturą Signature Type Cover i piórem Surface Pen pozwoli nam komfortowo pracować w dowolnym miejscu. Wbudowany modem LTE zagwarantuje użytkownikowi nieprzerwaną łączność ze światem.

microsoft surface laptop 3

Surface Laptop został stworzony dla użytkowników poszukujących urządzeń łączących wydajność z mobilnością. Dzięki procesorowi AMD Ryzen Surface Laptop sprawdzi się w profesjonalnej edycji grafiki. Długi czas pracy na baterii pozwoli zapomnieć o konieczności szukania gniazdka.

microsoft surface book 2

To rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę korzystania z tabletu, ale nie mogą zrezygnować z wydajności. Dzięki karcie graficznej NVIDIA nie straszna jest mu praca z programami graficznymi oraz projektowanie przestrzenne. Urządzenie wyposażone jest w dwie baterie, dzięki czemu praca z dala od gniazdka nie jest dla niego najmniejszą przeszkodą.

microsoft surface go

Surface Go to najmniejsze i najlżejsze urządzenie Surface stworzone dla osób, które potrzebują mieć swój komputer zawsze przy sobie. Kompaktowe rozmiary urządzenia pozwalają zabrać je ze sobą w każdą podróż. Wraz z piórem Surface Pen oraz klawiaturą Signature Type Cover stworzy zestaw idealny do pracy w podróży oraz sporządzania odręcznych notatek

microsoft surface studio 2

Surface Studio jest narzędziem dla profesjonalistów wymagających od komputera nie tylko wydajności ale również narzędzi pozwalających zobrazować swoje projekty. Wraz z Surface Pan oraz Surface Dial stworzy idealne środowisko do pracy twórczej. Tryb studio, w którym ekran znajduje się w pozycji deski kreślarskiej, umożliwia komfortową pracę w programach graficznych.

microsoft surface hub 2s

Surface Hub 2S to narzędzie stworzone do pracy w grupie. Integracja z Office 365 zapewnia dostęp wszystkich dokumentów oraz spotkań bezpośrednio z poziomu urządzenia. Urządzenie umożliwia proste współdzielenie ekranu i dokumentów zarówno w obrębie organizacji jak i poza nią.

akcesoria

zapraszamy

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Piątek,
godz. 09:00 – 17:00

Adres

ul. Mińska 63A,
03-828 Warszawa

kontakt

Tel. stacjonarny

+(48 22) 290 79 01,

Tel. komórkowy

+(48) 602 700 798

e-mail

office@spectrumit.pl