(+48 22) 290 79 01 office@spectrumit.pl

laptopy i akcesoria

Wejdź w świat profesjonalnych rozwiązań

Zachowaj produktywność i wygodę pracy bez względu na lokalizację. Opisz nam czym się zajmujesz, a my dobierzemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie. W naszej ofercie znajdują się urządzenia firm Microsoft, Lenovo, HP, Del, Fujitsu. Do sprzedawanych komputerów oferujemy również akcesoria, takie jak stacje dokujące, klawiatury, myszki, monitory, zasilacze, przejściówki i okablowanie. Dostarczamy rozwiązania ułatwiające codzienną pracę z komputerem.

rozwiązania biurowe

Stacja dokująca
Podłącz laptopa jednym kablem USB-C lub umieść go w stacji dokującej: ten jeden ruch zapewni ci łączność z siecią, monitorami i innymi urządzeniami peryferyjnymi w ułamku sekundy. Nie musisz również sięgać po zasilacz, ponieważ stacja dokująca naładuje twoje urządzenie.

Monitor

Pracuj wygodnie na dużym ekranie. W naszej ofercie znajdziesz monitory dedykowane do pracy biurowej oraz zastosowań profesjonalnych takich jak edycja grafiki czy korekta kolorów.

Na spotkaniu

Podziel się wynikami swojej pracy na dużym ekranie. Jednym kliknięciem połącz się z urządzeniem wyświetlającym, bez potrzeby wykorzystywania jakichkolwiek przewodów.

rozwiązania w podróży

Duet idealny: wytrzymała bateria i modem LTE

Nowoczesne laptopy to nie tylko smukłe kształty, ale również wyraźnie odczuwalny dłuższy czas pracy baterii. W połączeniu z modemem LTE, który zapewni ci niezależność od sieci Wi-Fi, uzyskasz idealne narzędzie do pracy zdalnej.

Mobilny ekran

Często pracujesz z laptopem? Zwiększ komfort swojej pracy zabierając ze sobą dodatkowy ekran. Podłącz go ze swoim laptopem  jednym przewodem, aby rozszerzyć lub zduplikować jego ekran. Wbudowana w monitor bateria zapewnia mu własne zasilanie, bez potrzeby korzystania z akumulatora laptopa.

Bądź zawsze na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera

Tylko w ten sposób będziesz mógł otrzymywać nasze najnowsze i najciekawsze oferty!